Karczma Rogiński Karczma Rogiński.

Witamy w naszej Karczmie

Szanowni Państwo… 

     Wszystkich zainteresowanych organizacją wesela oraz innych imprez okolicznościowych tj. 18ka, komunia św. lub każdej innej imprezy rodzinnej lub towarzyskiej prosimy o kontakt pod numerem telefonu 668 030 292 lub kontakt osobisty Zabiele 148b (naprzeciw kościoła). Zapewniamy smaczne jedzenie, profesjonalną obsługę i najtańsze ceny w regionie. Przewidziane różne atrakcje z naszej inicjatywy. Istnieje również możliwość noclegu. Posiadamy jeszcze wolne terminy. Zanim podejmiesz decyzję skontaktuj się z nami!!!

________________________________ 

________________________________

  Jesteśmy najtańsi w regionie i każde wesele dla nas to najważniejsza impreza w roku! Nie przepłacaj... sprawdź nas!

  Wolne terminy 2014
:

♥ 11 i 25 październik

♥ 8 i 22 listopad

Zapraszamy po więcej informacji telefonicznie 668 030 292 (lokal na co dzień nie jest otwarty) 

Ze względu na częste pomyłki pragniemy wyjaśnić, że właścicielami Karczmy Rogiński w Zabielu są Barbara i Stanisław Rogińscy oraz Monika i Michał Rogińscy. Każdy posiada swoje wolne terminy!!! Karczma Rogiński Barbara i Stanisław Rogińscy to inna kuchnia, obsługa a także wystrój sali i karczmy. Zapraszamy i zapewnimy najwyższą jakość usługi.

Karczma Rogiński w Zabielu (obiekt za szkołą) proszę nie mylić z Dworem Rogiński Zakaleń – to dwa różne lokale.

   Serdecznie dziękujemy wszystkim parom które powierzyły nam organizację wesela. Cieszymy się, że mogliśmy sprostać państwa wymaganiom. Słowa podziękowania i uznania gości świadczą, że spędziliście państwo u nas wspaniałe chwile. Dla nas to satysfakcja oraz motywacja do dalszego podnoszenia standardów świadczonych usług.
   Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy do Karczmy Rogiński Barbara i Stanisław Rogiński.*****************************                    ATRAKCYJNE !!!                ***************************

okrągłe stoły (zobacz galerię) 


współrzędne gps:

Dł.       21° 51’ 54’’ E

Szer.    53° 23’ 34’’ N


Karczma Rogiński...

zlokalizowana jest na terenie Zabiela około 200 metrów od głównej trasy Kolno - Myszyniec.

Położona w cichym zakątku wśród pól, obcująca z wiejską przyrodą w naturalnym klimacie i atmosferze z dala od zgiełku i hałasu stanowi znakomite miejsce do organizacji przyjęć. Przytulne wnętrze urokliwej karczmy oraz domowy niepowtarzalny klimat zachęcają do biesiadowania. 

   

Nasz lokal ukierunkowany jest na organizację imprez na państwa życzenie - dostowując je do indywidualnych potrzeb. 

Więcej informacji o naszej karczmie... 

Barbara i Stanisław Rogiński 

MsoNormal